Звільнимо Уповноважену Л. Денісову РАЗОМ

Звільнимо Уповноважену Л. Денісову РАЗОМ

Людмила Денисова
Людмила Денисова

Закон України «Про звернення громадян» забезпечує одне з важливих Конституційних прав громадянина щодо участі в управлінні державними і громадськими справами, щодо впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування.

Дуже часто ми є свідками великої кількості нарікань громадян на діяльність органів влади, депутатів та є свідками порушень законодавства посадовими особами органів влади.

В таких випадках Законом України «Про звернення громадян» (ст. 3) передбачено подання заяви або скарги. Відповідно до вимог цього Закону, наша заява повинна бути перевірена посадовою особою та розглянута керівником органу (ст. 15, 18, 19 цього Закону) та при викладенні у заяві прохання про забезпечення виконання переліку прав громадянина, які зазначені у статті 18 цього Закону ми маємо право викладати аргументи при перевірці заяви, знайомитися з матеріалами перевірки, подавати додаткові матеріали та головне –  бути присутнім при розгляді заяви.

Враховуючи особистий досвід, хочу Вас проінформувати, що практично всі органи влади та їх посадові особи при розгляді заяви порушують права громадян, які зазначені у статті 18 Закону України «Про звернення громадян».

Для захисту та поновлення порушених прав при розгляді звернення у нас є право звертатися до Уповноваженого з прав людини або до суду.

АЛЕ, Уповноважена теж відзначилася порушенням прав заявника, а тому саме порушила ПРИСЯГУ, яку вона склала. Незважаючи на низку рішень суду, в яких визнано протиправною бездіяльність при розгляді моїх звернень Уповноважена Л. Денісова продовжує порушувати мої права, не виконує вже рішення судів та тим самим порушує ПРИСЯГУ.

У своїх попередніх статтях: «Громадянин щодня може реалізовувати свої права на участь в управлінні державними і громадськими справами», «Уповноважена Л. Денісова визнана судом порушником прав громадянина», «Уповноважена Л. Денісова намагалася через апеляцію боротися проти прав людини, але…»,  «Уповноважена Л. Денісова пробила «дно» в захисті прав людини», «Суд визнав Уповноваженого з прав людини Л. Денісову порушником прав громадянина»,  «Уповноважена Л. Денісова дійшла «до дна» в захисті прав людини та встала проти прав громадян»,  «Уповноважена Л. Денісова порушує права людини» та «Л. Денісова вирішила стати Уповноваженим «проти» прав людини» я розповідав та наводив факти про порушення Уповноваженим з прав людини моїх прав при розгляді моїх заяв та про поновлення їх судом.

В мене багаторічний досвід по відстоюванню своїх прав громадянина. Для поновлення наших прав нам потрібен сильний та дієвий Уповноважений з прав людини. Я особисто багато разів намагався знайти порозуміння з боку Уповноваженої щодо виконання нею своїх обов’язків по поновленню та захисту моїх прав. Всі заходи щодо покращення роботи Уповноваженої виявилися марними.

І мені особисто вже набридла бездіяльність Уповноваженої по поновленню моїх прав та набридло дивитися на те, як  Уповноважена Л. Денісова знущається над присягою. Набридло дивитися на те, як завдяки бездіяльності Л. Денісової інші чиновники знущаються над правами громадян.

Яскравий приклад такого «знущання» над правами ветеранів війни я навів у статті –  «Д. Сенниченко разом з Т. Єлейко виявилися мерзотниками по відношенню до наших захисників –  інвалідів війни» та в постах на ФБ у грудні 2020 р.

Тому для себе я не бачу іншого шляху, ніж вимагати відповідно до статті 9 Закону України “Про Уповноваженого…” дострокове звільнення Уповноваженого за порушення присяги. В зазначеному Законі визначені заходи ВРУ по звільненню.

Тому я змушений звертатися до Голови ВРУ та голів фракцій з заявами щодо ПОРУШЕННЯ Уповноваженим ПРИСЯГИ, а саме: порушення моїх прав при розгляді звернень (порушення та бездіяльність встановлені судом), непоновлення моїх порушених прав при розгляді звернень та непоновлення прав на отримання публічної інформації.

Нам, громадянам, потрібен сильний інститут Уповноваженого – це запорука нашої участі у державних справах, це запорука дотримання наших прав, це запорука для відчуття себе громадянином з правами, а не «бидлом у стаді».

Тому пропоную всім, чиї права порушені Уповноваженим, чиї права не поновленні Уповноваженим теж звертатися до ВРУ щодо ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРИСЯГИ.

По трьом випадкам порушення присяги Вам надані наші зразки заяв на сторінці ІА “Активні Громадяни” у розділу “Шаблони” .

Подавати такі заяви потрібно через електронний кабінет на сайті ВРУ (хто не зареєстрований – зареєструватися та подати заяви) або поштою.

На мою думку, настав час відповідальності Уповноваженого перед громадянами за свої ПОРУШЕННЯ ПРИСЯГИ.

Для себе я вже давно вирішив, що я – ЛЮДИНА з правами, що я сплачую податки Державі для забезпечення виконання моїх прав посадовими особами і за це буду постійно боротися – ЗА ПОВНОПРАВНОГО ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ.

Тому пропоную всім громадянам, чиї права порушені Уповноваженою Л. Денісовою, чиї права не поновленні Уповноваженою теж звертатися до ВРУ щодо ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРИСЯГИ.

Для того, щоб бути джерелом влади, контролювати дії влади та приймати участь у державних справах потрібно діяти в межах повноважень, які надані нам Конституцією і Законами, а не тільки в ФБ та в соцмережах. І тільки разом ми зможемо відстоювати свої права та змушувати владу працювати на громадян та на Державу.

Чи стане громадянин джерелом влади залежить від кожного з нас.

Блог автора – постійне посилання на статтю

Качур Д. М. , член Громадської ради при ФДМУ , експерт з питань приватизації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.